Aqua Park

W niedalekiej odległości od naszych apartamentów znajduje się wyjątkowy Aqua Park, w którym każdy, zarówno duży, jak i mały, może przeżyć fantastyczną, wodną przygodę. Jesteśmy pewni, że wszyscy znajdą tutaj rozrywkę na miarę swoich zainteresowań czy umiejętności: poczynając od zawodowych pływaków, aż po osoby, które w ogóle nie potrafią pływać. Dla tych pierwszych został stworzony basen ze specjalnie wydzielonymi torami pływackimi, ci drudzy mogą natomiast zażywać wodnych kąpieli w basenie rekreacyjnym, bądź jacuzzi. Osoby żądne adrenaliny chętnie korzystają z Dzikiej Rzeki, w której niosą ich porywające fale, przypominające naturalny nurt górskiego potoku.

W skład zakopiańskiego kompleksu wchodzą baseny sportowe, rekreacyjne oraz lecznicze. Ostatnie cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich osób, które preferują niekonwencjonalne rozwiązania oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Baseny znajdują się na zewnątrz, a temperatura wód termalnych znajdujących się w zbiornikach sięga 30oC, nawet gdy na dworze odczuwalna jest ujemna temperatura. Aqua Park to również prawdziwy raj dla najmłodszych. Na terenie kompleksu znajduje się wiele wodnych atrakcji, kolorowych zabawek, zjeżdżalni, tematycznych malowideł.

Po wodnych szaleństwach lub w ich zastępstwie można odprężyć się w saunie, skorzystać z sali fitness, pograć na kręgielni czy zjeść coś w restauracji z pięknym widokiem na Tatry. Wizyta w kompleksie jest świetnym rozwiązaniem zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Nie brakuje tutaj rozrywki dla nikogo!

 

 

ŚNIADANIA do syta!
NOWOŚĆ!