Kasprowy wierch

Zastanawiasz się, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Zakopanem? Nie musisz szczegółowo planować czy organizować podróży, bo tutaj nie będziesz mógł się nudzić! Jednym z fantastycznych pomysłów na spędzanie wolnego czasu w górach jest wyprawa na Kasprowy Wierch. To jeden z najbardziej popularnych miejsc w górach odwiedzanych przez turystów. Dotarcie na szczyt to nie lada wyczyn, dlatego świetnym pomysłem jest przejażdżka wysokogórską kolejką liniową, koleją krzesełkową Goryczkowa lub wyciągiem Gąsienicowa.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię turystyka piesza, kolarstwo górskie, alpinizm czy nawet narciarstwo oraz snowboarding – Kasprowy Wierch dostarczy Ci wiele fantastycznych przeżyć. Dla takich osób jak Ty zostały stworzone specjalne nartostrady, szlaki narciarskie, trasy rowerowe. Na Kasprowym Wierchu znajduje się także Wysokogórskie Obserwatorium Meteorologiczne IMGW-PIB, który stanowi jednocześnie najwyżej położony budynek w Polsce.

Kasprowy Wierch przyciąga i zachwyca o każdej porze roku... Gdy spadnie śnieg, kusi rozmaitymi trasami narciarskimi miłośników sportów zimowych. Latem gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas pieszych wycieczek, na które można poświęcić dużo czasu ze względu na długość dnia i dobre warunki atmosferyczne. W trakcie sezonów niskich, takich jak okresy wiosenne czy jesienne, przyciąga przede wszystkim tych, którzy lubią spokój, ciszę oraz przestrzeń.

Od naszych apartamentów do szczytu Kasprowego Wierchu dzieli Cię zaledwie kilka kilometrów. Chcesz zrealizować swoje marzenie, zdobyć kolejny szczyt, a może po raz pierwszy wyruszyć w górską wycieczkę? Skorzystaj z naszej oferty na noclegi w Zakopanem, a następnie wykorzystaj zaprezentowane przez nas pomysły na fantastyczne spędzenie swoich wakacji. Po aktywnie spędzonym dniu będziesz mógł wrócić do eleganckich, przytulnych apartamentów, w których poczujesz się jak w domu. Zapraszamy wszystkich do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz możliwościami, które daje Zakopane. Moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie!

 

ŚNIADANIA do syta!
NOWOŚĆ!