Spływ dunajcem

Z miejscowości Zakopane są organizowane również wyjazdy na spływ Przełomem Dunajca. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą przepłynąć rzekę tradycyjnymi, drewnianymi tratwami. Istnieje także możliwość przebycia odcinka na pontonach. Taki pomysł na spędzenie wolnego czasu dostarcza wszystkim uczestnikom spływu niezapomnianych przeżyć. Niezwykłe, przepiękne widoki to główny powód, dla którego wiele osób decyduje się na tę wodną wycieczkę. Podczas spływu każdy ma bliski kontakt z naturą, oddycha świeżym, górskim powietrzem oraz poznaje rozmaite historie i legendy.

W niektórych miejscach rzeka jest rwąca, a wzburzone fale wywołują przyjemną adrenalinę. W innych punktach woda jest natomiast cicha, spokojna, dzięki czemu uczestnicy spływu mają czas na podziwianie dzieł Matki Natury.

Sezon trwa od początku kwietnia do końca października, dlatego Goście odwiedzający nas wiosną, latem i jesienią, będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji w postaci przemierzania wyjątkowego Dunajca. Polecamy to rozwiązanie każdemu: zarówno tym, którzy preferują spokojny wypoczynek, jak i osobom żądnym adrenaliny. Jesteśmy pewni, że taka wyprawa Przełomem Dunajca pozostanie w Waszej pamięci na długo. Niektórym z naszych Gości, spływ tradycyjnymi tratwami tak przypadł do gustu, że przy corocznym spędzaniu wakacji w naszych apartamentach w Zakopanem, zawsze powtarzają tę wodną przygodę. Zapraszamy również Ciebie do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z siłami przyrody.

 

ŚNIADANIA do syta!
NOWOŚĆ!